wtorek, 26 stycznia 2010

Asia ma mieszkanie w Bp,

a raczej Asie mają , bo wczoraj wraz z Soszką podpisałyśmy umowę najmu mieszkania w Bp...Práter utca 56, dwa duże pokoje, 56 m2, w bloku na siódmym piętrze, 5 minut od przystanku niebieskiej linii metra...zaznaczam, że moje miejsce pracy jest przy niebieskiej linii, tak więc w ten sposób z 1h 15min drogi do pracy w jedną stronę spadnę na 30 min :)
Trochę się stresowałyśmy jak to wsyzstko będzie, trzeba przyznać, że takie szukanie bywa nużące...no ale się udało, mamy teraz tylko nadzieję, że wszystko będzie ok i będzie się nam dobrze tam mieszkać...wprowadzamy się w ten weekend, klucze już mamy, ale czasu nie bardzo, dlatego dopiero w weekend, jak Zsolt przyjedzie do Bp, to nam wszystko poprzewozi z akademika...i wtedy, jak się urządzimy, to zamieszczę zdjęcia z nowej bazy Aś w Bp :)

2 komentarze:

  1. przez chwilę zastanawiałem się co to za skrót Bp, i doszedłem do wniosku że Biała Podlaska. dopiero jak zobaczyłem utca, to mi się miło zrobiło (chociaż do Białej mam dużo bliżej, przynajmniej geograficznie). jak wpadam na ten blog to zwykle coś miłego mi się kojarzy ze spraw węgierskich. super, w końcu właśnie dlatego obserwuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. A dzielnica która? ale gratuluję i bardzo fajnie, że akurat przy niebieskim metrze, to gościom z Krakowa ułatwi komunikację na orange'a:)

    OdpowiedzUsuń